• سوپرلید KMC T8

یکی از بزرگترین دغدغه های T8 سوران برای مسافرت با خودرو خود امنیت لوازم پیک نیک و مسافرتی از جمله چمدان و ساک ها، دوچرخه فرزندان، چادر و… از دست سارقان، بارندگی باران، یا حتی باد بردن وسایل از  پشت ماشین میباشد.

یعنی رانندگی شیرین و لذت بخش kmc t8 در حین مسافرت تبدیل به یه کابوس میشه که حواسم به جلو باشه و از رانندگی لذت ببرم. یا هر ۳۰ ثانیه یک بار  از آیننه ها، به عقب نگاه کنم که وسایل پشت ماشین بلایی سرشون نیاد.

حتی برای دوستان فنی کارمون که ابزارهای گران قیمت، کار خود را با خیال راحت پشت جک T8 نگهداری کنند و ماشین را با خیالی آسوده کنار خیابون پارک کنند.

اولین راه کاری که به ذهن هممون میاد استفاده از سوپرلید هست، خوب اینم خودش یه راه کاره ولی سوپرلید آیا گنجایش حجم بارش چقدر میتونه باشه؟

سوپرلید T8  تمامی امکانات از قبیل چراغ داخل، قفل های با امنیت بالا رنگ الکترو استاتیک چکشی دارای دو عدد گالن بنزین، درب کوچک بر روی درب بزرگ نصب بدونه کوچکترین سوراخ بر روی بدنه،و….

منبع: ایده گلاس، تولید کننده کابین عقب وانت و اتاق عقب خودروهای باری

سوپرلید KMC T8

  • دسته بندی ها:
  • - جک T8
  • کد محصول:
  • موجودی: در انبار
  • جهت اطلاع از قیمت سوپرلید KMC T8 تماس بگیرید

اتاق عقب کانوپی T8

اتاق عقب کانوپی T8

ایده گلاس  تولید کننده اتاق عقب کانوپی  T8  جکاز جنس فایبر گلاس در مدل..

لاینر جک T8 کفی KMC

لاینر جک T8 کفی KMC

لاینر جک T8 کفی  KMC مارک  ایگل لاینرلاینر جک T8 کفی  KMC مارک ایگل لا..

برچسب ها: سوپرلید T8، فولباکس کی ام سی، آفرود T8 ، رول لیدر جک کی ام سی

کابین و اتاق عقب لاینر و کفی وانت

تعریف کابین عقب وانت یا اتاق عقب وانت (باربند وانت)

کابین عقب وانت یا اتاق عقب وانت (باربند وانت) فضایی سرپوشیده است که برای کاربرد‌های مختلف و مخصوص انواع وانت‌ها تولید می‌شود. قسمت پشت (بار) وانت، محفظه‌هایی طراحی و ساخته شده در مدل‌های مختلف و جنس‌های متفاوت مثلاً کابین فلزی، اتاق چوبی، اتاق برزنتی و کابین فایبرگلاس. با آغاز تولید و فروش گسترده خودروی پراید وانت 151 و به واسطه‌ی افزایش دانش عمومی از مصرف بهینه سوخت و پایین آوردن استهلاک خودرو، ترجیح مردم بر این شد که برای وانت خود از کابین‌های سبک‌تر، ایرودینامیک‌ و در عین حال مقاوم و زیبا استفاده کنند. درخواست برای نصب اتاق عقب فایبرگلاس برای وانت رشد چشمگیری داشت و دیگر محدود به خودروی پراید 151 نبود، به طوری که صاحبان وانت‌های دیگر کارخانه‌ها نیز به فکر نصب باربند وانت خود از جنس فایبرگلاس افتادند. 

اتاق عقب و کابین وانت، لاینر عقب، کفی وانت

ایده گلاس (تولید کننده - اتاق عقب و کابین وانت و اتاق عقب خودروهای باری) طراح و سازنده اتاق عقب (کابین عقب) انواع خودروهای باری و سایر قطعات کامپوزیتی. گروه تولیدی کامپوزیت نمونه امکان طراحی و تولید اتاق عقب (کابین عقب) انواع وانت و خودروهای باری را با بهترین کیفت دارد. طراحی، مدلسازی و قالب سازی قطعات کامپوزیت به سفارش مشتری پذیرفته میشود. طراحی قطعات کامپوزیتی و قطعات خودرو اعم از کابین عقب (اتاق عقب) وانت و انواع خودروهای باری. ایده گلاس طراحی قطعات سفارشی را نیز میپذیرد.  ایده گلاس مهارت کافی در ساخت مدل چوبی، مدل گچی، مدل فومی، مدل ترکیبی، مدل نرم افزاری و … را دارا بوده و آماده دریافت سفارش میباشد. ساخت قالب کامپوزیت با کیفیت بخصوص قالب اتاق عقب وانت و - اتاق عقب و کابین خودروهای باری. ایده گلاس آماده دریافت سفارشات ساخت انواع قالب میباشد. این شرکت امکان طراحی و تولید اتاق عقب (کابین عقب) انواع وانت و خودروهای باری را با بهترین کیفت دارد.